Hacıoğulları İnşaat
Hacıoğulları İnşaat

HARFİYAT HİZMETLERİ

İnşaat, bina temel kazıları, kırım ve yıkım işleri, moloz nakliyat, kazı, alt yapı çalışmaları ve çok çeşitli hafriyat hizmetleri veren firmamız,
günümüz itibari ile sektörün temel alanlarının hepsinde çalışmalarına sürekli gelişen ve yenilenen, araç ve ekipleriyle hizmetine devam etmektedir.

Hacıoğulları İnşaat
Hacıoğulları İnşaat

NAKLİYAT HİZMETLERİ

Evden eve nakliyat sektöründe kurulan firmamız, kuruluşundan itibaren dürüstlük ilkesinden yola çıkarak tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.
Şehir içi ve şehirler arası taşımada yılların bize verdiği tecrübe ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Şehirler arası evden eve nakliyat işlerinizde evinizdeki eşyaların tamamı ambalajlı ve sigortalı olarak taşınmaktadır.

Hacıoğulları İnşaat
Hacıoğulları İnşaat

KAZI HİZMETLERİ

Firmamızda, temel çukurunun açılması için yapılan derin kazı sırasında oluşan yatay hareketlenmeler, oturmalar gibi meydana gelebilecek olumsuzluklar çeşitli yöntemler ile güvenli bir şekilde giderilmektedir. Temel çukurları başlıca, güvenli-duraylı şevler ile açık kazılar veya dik-dike yakın eğimler ile çukur cidarının desteklendiği kazılar ile açılmaktadır.

Hacıoğulları İnşaat
Hacıoğulları İnşaat

DOLGU HİZMETLERİ

İnşaat işlerinde yapılan şeyler aslında doğaya uymaktır. Proje güzergâhında kimi zaman kazı işleri, kimi zaman dolgu işleri, kimi zaman da sanat yapısı olarak adlandırdığımız beton veya taş imalatlar yaparak güzergâhın bir noktadan diğerine ulaşması için çalışmaktayız.