HAKKIMIZDA

2006 Yılında İsmail KIŞ tarafından Van Erçiş'te kurulan "Hacıoğulları İnşaat"
2012 Yılında hizmet yelpazesini genişleterek aile şirketi olma yolunda ilk adımını atmıştır.
Sektörde inşaat dalında hizmet vermekle kalmayan "Hacıoğulları İnşaat" nakliyat, harfiyat, ağır nakliyat işlerini de üstlenmiştir.
Son yıllarda artan iş talebi ve büyümekte olan inşaat sektörü konusunda yaptığımız çalışmalar,
şirketimizin bilgi birikimi ve sahip olduğumuz uzman kadromuzu, inşaat, proje ve taahhüt alanında çalışmaya yöneltmiştir.
Şirketimiz yer aldığı bütün projeleri süratli ve kaliteli olarak bitirmeyi kendine ilke edinmiştir.
Şirketimizin hedefi, önümüzdeki yıllarda da çalışma ve yatırımlarına hız ve hayat vererek sektördeki yerini daha da sağlamlaştırmaktadır.

Misyonumuz

Bireylerin sağlıklı ve iyi yaşamına destek olmak, süreçlerin verimliliğini arttırmak, altyapı koşullarının güvenilirliğini ve kalitesini geliştirmek, sürdürülebilir bir geleceğe yatırım yaparak müşterilerin tercih edilen markası olmaktır.

Daha fazla bilgi al

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz şehir ve bölgelerin ekonomik, sosyal ve çevresel gelişimine katkıda bulunmak, hizmet verdiğimiz her noktada, yerel kaynak kullanarak binlerce kişiye istihdam sağlamaktır.


Daha fazla bilgi al

Kalite Politikamız

Odak noktamız, üretimde ve satışta, kalitemizi sürekli iyileştirmek ve müşteri taleplerini en üst düzeyde karşılamaktır. Müşterilerimizden gelen tüm geri bildirimleri kalitemizi değerlendirmek ve iyileştirmek için değerli birer araç olarak görürüz.

Daha fazla bilgi al

İlkelerimiz

Projelerimizi tasarlarken sonsuz estetik anlayışını temel alırız, yüksek koordinasyonu iş süreçlerimizin odağında konumlarız, kalitede mükemmeliyetçiyiz, özgüvenimizi dürüstlük, güvenilirlik ve şeffaflık kavramlarına verdiğimiz değere borçluyuz.

Daha fazla bilgi al

Değerlerimiz

Gerçekleştirdiğimiz her aktivitenin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar. Üstlendiğimiz projelerde, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve buna göre çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.

Daha fazla bilgi al

Sorumluluk

Faaliyetlerin tüm aşamalarının yönetilmesi konusundaki sorumluluğunun bilincinde olarak; hizmet ömrü boyunca bu sorumluluğun toplum, çevre ve ekonomik konular dahil olmak üzere gerekliliklerini yerine getirmek.


Daha fazla bilgi al